دژنکتور روغنی پارس سوئیچ 20 کیلوولت

دژنکتور روغنی پارس سوئیچ HL620 که از روغن دی الکتریک با محفظه قطع cross blast جهت خاموش نمون قوش به هنگام عملکرد بهره می جوید دارای تمهیدات مخصوص برای استفاده از فشار بخار روغن ایجاد شده در اثرقوس بوده و با استفاده از این اصل ضمن کاهش حجم قوس موجبات طولانی شدن عمر کنتاکتهای قوس و در نتیجه دژنگتور روغنی پارس سوئیچ می گردد.

دژنکتور روغنی پارس سوئیچ 20 کیلوولت یک تجهیز برقی است که در شبکه‌های توزیع و انتقال برق مورد استفاده قرار می‌گیرد. این بریکرها معمولاً برای قطع یا وصل کردن جریان الکتریکی در شبکه‌های با ولتاژ 20 کیلوولت (20,000 ولت) به کار می‌روند.

در یک شبکه توزیع برق، بریکرها مسئول قطع و وصل کردن جریان الکتریکی به صورت خودکار یا دستی هستند. وقتی که نیاز به قطع یا قطع فوری جریان الکتریکی در یک خط یا دستگاه وجود دارد (به عنوان مثال در صورت وقوع حادثه یا نقص فنی)، بریکر به صورت خودکار یا با دستور دستی اجرا می‌شود تا از ایمنی شبکه و تجهیزات جلوگیری شود.

بریکر 20 کیلوولت انواع مختلفی دارند ، از جمله:

  1. دژنکتور هواگازی (Air Circuit Breakers – ACB): این نوع بریکرها از هوا یا گازهای خاصی مانند SF6 (سولفور هگزافلوئید) برای قطع و وصل کردن جریان الکتریکی استفاده می‌کنند.
  2. دژنکتور روغنی (Oil Circuit Breakers): این نوع بریکرها از روغن برای عایق‌بندی و خنک‌کردن استفاده می‌کنند و در برابر جریان‌های بالا و بارهای حداکثر مقاومت دارند.
  3. دژنکتور گازی (Gas Circuit Breakers): این نوع بریکرها از گازهایی مانند SF6 برای عایق‌بندی و قطع جریان الکتریکی استفاده می‌کنند و برای عملکرد در شرایط بالا و برق راحت تر استفاده می‌شوند.

بریکرهای 20 کیلوولت معمولاً در شبکه‌های توزیع و انتقال برق صنعتی و سیستم‌های توزیع بزرگ مانند زیرساخت‌های شهری و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این بریکرها به عنوان قسمتی اساسی از سیستم حفاظتی شبکه برق عمل می‌کنند و نقش بسیار مهمی در ایمنی و پایداری شبکه برق دارند.

کلید قدرت با حجم کم روغن مدل HL620

دژنکتور روغنی
دژنکتور نیمه روغنی

دانلود کاتالوگ دژنکتور روغنی پارس سوئیچ

   * جهت خرید دژنگتور روغنی پارس سوئیچ تماس بگیرید 

دژنگتور نیمه روغنی پارس سوئیچ تحت لیسانس آلستوم فرانسه می باشد .

ویژگی کلید روغنی پارس سوئیچ:

  •  دارای حجم کم روغن می باشد .
  • پلهای آن از یکذیگر مجزا می باشد .
  • مکانیزم فرمان فنری قدرتمندی  دارد

فروش انواع دژنکتورهای ABB , SIEMENS و پارس سوئیچ

 

برچسب ها خرید دژنکتور روغنی پارس سوئیچ, خرید دژنکتور گازی پارس سوئیچ, دژنکتور, دژنکتور HL620, دژنکتور SF6, دژنکتور پارس سوئیچ, دژنکتور پارس سوئیچ نمیه روغنی و دژنکتور کم روغن, دژنکتور روغنی پارس سوئیچ, دژنکتور روغنی پارس سوئیچ موتوردار, دژنکتور روغنی مدل HL620, دژنگتور پارس سوئیچ, قیمت دژنکتور روغنی پارس سوئیچ, کاتالوگ دژنکتور پارس سوئیچ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *