مقره

فروش مقره سکسیونر

فروش انواع مقره ها اتکایی ، هوایی ، عبوری 20KV . 33KV

بر حسب کاربرد این نوع وسیله ، مقره ها را به سه دسته تقسیم می کنند :

1. مقره های خطوط هوایی : برای عایق کردن هادی ها نسبت به پایه (دکل) و نسبت به یکدیگر و نگهداری هادی ها بر روی پایه ها از این نوع مقره استفاده می شود.

2. مقره های اتکایی : برای عایق کاری باس بارها در پست ها و تابلوها نسبت به زمین و نگهداری آن ها از این نوع مقره ها استفاده می شود.

3. مقره های عبوری یا بوشینگ ها : از این نوع مقره ها برای عبور باس بارها از دیواره ها یا ورود به تجهیزات استفاده می شود. همچنین برای ایزوله کردن خطوط یا باس بارها نسبت دیوارها یا بدنه تجهیزات هم به کار می رود.

اکنون به توضیح تک تک این نوع مقره ها خواهیم پرداخت . البته درصد بسیار زیادی از مقره های مورد استفاده از نوع مقره های خطوط هوایی می باشد.

فروش انواع مقره سکسیونر (سکسونرهای ایرانی و خارجی)

مقره سکسیونر پارس سوئیچ
مقره سکسیونر ایران سوئیچ
مقره اتکایی بیست کیلوولت
مقره اتکایی 33 کیلوولت
مقره سکسیونر زیمنسمقره سکسیونر ABB

مقره ترانس قدرت سمت فشارقوی و فشار ضعیف

فروش مقره فشارقوی

  • فروش انواع اتکایی ، هوایی ، عبوری 20KV . 33KV

بر حسب کاربرد این نوع وسیله ، مقره ها را به سه دسته تقسیم می کنند :

1. خطوط هوایی : برای عایق کردن هادی ها نسبت به پایه (دکل) و نسبت به یکدیگر و نگهداری هادی ها بر روی پایه ها از این نوع استفاده می شود.

2.  اتکایی : برای عایق کاری باس بارها در پست ها و تابلوها نسبت به زمین و نگهداری آن ها از این نوع  استفاده می شود.

3. عبوری یا بوشینگ ها : از این نوع برای عبور باس بارها از دیواره ها یا ورود به تجهیزات استفاده می شود. همچنین برای ایزوله کردن خطوط یا باس بارها نسبت دیوارها یا بدنه تجهیزات هم به کار می رود.

اکنون به توضیح تک تک آنها خواهیم پرداخت . البته درصد بسیار زیادی از آنها مورد استفاده از نوع خطوط هوایی می باشد.

عایق الکتریکی یا نارسانا، ماده‌ای است که به میدان الکتریکی پاسخ نمی‌دهد و کاملاً در برابر جریان بارهای الکتریکی مقاومت می‌کند.

این مقرهها از جنس پلاستیک و از ترکیبات شیمیائی اتیلن، پروپیلن و رزین می‌باشد. مزیت این مقره‌ها در دفع خوب آب می‌باشد زیرا پلاستیک این مزیت را دارد که قطرات آب روی سطح آن جاری نمی‌شود تا با قطرات دیگر ترکیب شده مسیری را برای هدایت قوس فراهم کند. در صورتی که در مقره‌های چینی و شیشه‌ای آب به راحتی روی سطح آن جاری می‌شود

 

مقره اتکایی زیمنس 20 کیلوولت        مقره سکسیونر ایران سوئیچ  

 

برچسب ها سکسیونر ساده ایران سوئیچ, سکسیونر قابل قطع زیر بار ایران سوئیچ, مقره, مقره 33 کیلوولت, مقره اتکایی, مقره اتکایی 20 کیلوولت, مقره ایران سوئیچ, مقره پارس سوئیچ, مقره تابلویی, مقره ترانس قدرت, مقره زیمنس, مقره سکسیونر ساده, مقره سکسیونر قابل قطع, مقره مخروطی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *