ترانس جریان مگ الکتریک

ترانس جریان مگ الکتریک CT Mag جهت اندازه گیری جریان به نسبت گذر جریان از سیم پیچ اولیه خود و القای آن در سیم پیچ ثانویه کاربرد دارند. این ترانس جریان جهت حفاظت و اندازه‌گیری در ابتدای ورودی به پستها و همچنین در ورودی ترانس توان و ورودی ثانویه ترانس و همچنین در خروجی‌های پست و نقاط کلیدی دیگر که نیاز است جریان در آن نقطه تحت نظر باشد به کار گرفته می‌شود که هر کدام از این نقاط با ترانس مخصوص به خود از نظر دقت نصب و به کار برده می‌شوند.

ترانس جریان رزینی از دو سیم پیچ اولیه و ثانویه درست شده است که جریان از سمت اولیه گذر نموده و در پی گذر این جریان و فراخور آن ، جریان کمی در ثانویه پدید می‌آید. ثانویه این ترانس ها با اندازه کمتری از اولیه خود که تا حد بسیار بالایی همه ویژگی‌های جریان در سیم پیچ اولیه خود را دارد به ابزار فشار ضعیف پست و رله‌ها و نشان دهنده‌ها متصل می‌شوند. ثانویه این ترانسها دارای سیم پیچ با دورهای بیشتری نسبت به اولیه است که اغلب تنهاشامل یک شمش یا چند دور از شمش است ساخته می‌شود.

فروش ترانس جریان مگ الکتریک در مدل های (AMS24-,AM24-,AMG24)

ترانس جریان رزینی مگ الکتریک تحت لیسانس زیمنس آلمان با نسبت تبدیل های مختلف در ولتاژ های 12 کیلوولت ، 24 کیلوولت و 36 کیلوولت جهت استفاده در داخل تابلو های فشار قوی .

تهران سوئیچ فروشنده انواع ترانسفورماتورهای جریان CT و ترانسفورماتورهای ولتاژ PT شرکت مگ الکتریک .

ترانس جریان مگ الکتریک
ترانس جریان مگ الکتریک

 

دانلود کاتالوگ ترانس جریان مگ الکتریک

برچسب ها انواع ترانس ولتاژ, ترانس CT, ترانس PT مگ الکتریک, ترانس جریان حلقوی, ترانس جریان رزینی, ترانس جریان مگ, ترانس جریان مگ الکتریک, ترانس جریان مگ الکتریک 20 کیلوولت, ترانس رزینی, ترانس ولتاژ ایرانی, خرید ترانس جریان مگ, فروش ترانس جریان مگ الکتریک, قیمت ترانس جریان مگ الکتریک, کاتالوگ ترانس جریان مگ الکتریک, مشخصات فنی ترانس جریان مگ الکتریک, نمایندگی مگ الکتریک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *