عایق جلوی تابلو برق مطابق با IEC 61111 تولید کنندگان

عایق جلوی تابلو برق تولید شده مطابق با استاندارد IEC61111 از جنس لاستیکی استفاده شده که به عنوان فرش دی الکتریک برای عایق الکتریکی و جلوگیری از ایجاد شوک در اطراف پنل های الکتریکی ، تابلو ، کنترل پنل ها ، بانک خازنی و ترانسفورماتورها مطابق مشخصات IEC 61111 تولید شده توسط Sichern آلمان صادرکننده کفپوش عایق برق  به انگلیس ، آفریقا ، قطر ، عربستان سعودی ، عمان ، روسیه ، اوکراین ، اندونزی ، سنگاپور ، مراکش ، ژاپن ، مکزیک ، اتحادیه اروپا.

عایق جلوی تابلو برق مناسب

عایق جلوی تابلو برق  مطابق استاندارد  IEC و سازگار با مشخصات تابلو تولید شده و در سطح ولتاژ مختلف طراحی  و ایمنی اپراتور برق واقع در کارخانه  در پنج نوع مختلف ضخامت و تست دی الکتریک ، با کلاس مختلف عرضه میشود : –
کفپوش عایق برق کلاس 0 نشان می دهد (3mm / 380V – 1kV) ،  کلاس 1 ( 3mm / 7500KV – 12kV).
کلاس 2 (4mm /24kV)  ، کلاس 3 (4mm / 40kV)
کلاس 4 (6mm / 65kV)

ترکیبات عایق جلوی تابلو برق

ترکیب لاستیک طبیعی با کیفیت بالا توسط Sichern در ساخت محصول ایمنی الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرد ، کاملاً مطابق با استانداردهای بین المللی IEC سوئدی تست شده است که آزمایش کامل روی کل سطح کفپوش عایق برق را در آزمایشگاه مجهز Sichern تست انجام می دهد و با کدگذاری مشخص بر روی فرش عایق برق مهر می کند.

اندازه های استاندارد تشک تابلو برق تولید شده (عرض x طول): 1m x 10m است و اندازه های دیگر بنا به درخواست مشتری قابل ارائه می باشد.

مجوز آزمایش تست کفپوش عایق برق

بازرسی شخص ثالث از یک مرکز آزمایش سیچرن به طور مستقل معتبر ، گواهی آزمایش آزمایشگاهی تأیید شده را می توان برای کفپوش عایق برق  فراهم کرد.

فروشنده تضمین می کند که عایق جلوی تابلو برق بدون هیچ عیب و نقص در ساخت و ساز است و در صورت عدم وجود نقص در کار ، ظرف 90 روز از تاریخ حمل و نقل جایگزین یا ترمیم خواهد شد.

تهران سوئیچ به عنوان تامین کنندگان کفپوش عایق برق ، SIchern ،  پس از آزمایش دقیق در داخل شبکه از ایمنی برقی و فراتر از پارامترهای جریان الکتریکی که در اینجا آمده است استانداردهای IEC 61111 برای از بین بردن خطرات الکتریکی شوک ولتاژ بالا در محیط کار ، و محافظت از کارگران در کارخانه است.

کفپوش عایق برای تابلو برق

کفپوش عایق جلوی تابلو برق برای مقاصد الکتریکی تولید شده که آنتی استاتیک و غیر قابل اشتعال است و به عنوان کف پوش عایق برق 380 ولت تا سطح ولتاژ بالا ( کفپوش عایق برق فشار قوی 65KV )از تاسیسات جریان AC و DC برای جلوگیری از ایجاد شوک در اطراف:
پانل های سوئیچینگ 11 کیلوولت ، اتاق ژنراتور 22 کیلوولت ، اتاق های باتری پست 33 کیلو ولت ، پنل های الکتریکی از راه دور 66 کیلو ولت ، آزمایشگاه های LT و HT و اطراف ترانسفورماتورها  تولید شده است.

عایق جلوی تابلو برق
عایق جلوی تابلو برق
برچسب ها انواع عایق جلوی تابلو برق, عایق جلوی تابلو برق, عایق جلوی تابلو برق 1000 ولت, عایق جلوی تابلو برق فشار ضعیف

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.